top of page

O nas

Naszym mottem są słowa Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, dlatego też pragniemy, by Żłobek Wesołe Wilczki był miejscem przyjaznym, w którym każde dziecko będzie szczęśliwe

i radosne.

 

Naszym celem jest zapewnienie Państwa dzieciom bezpieczeństwa oraz troskliwej i profesjonalnej opieki.

Zadbamy o stworzenie doskonałych warunków do zabawy, edukacji oraz zrównoważonego, harmonijnego i wszechstronnego rozwoju, 

zarówno w sferze emocjonalnej, społecznej, intelektualnej, 

jak i fizycznej. 

Chcemy rozbudzać w dzieciach ich naturalną chęć poznawania świata, wiarę we własne możliwości, szacunek do drugiego człowieka oraz empatię.

Dołożymy wszelkich starań, by każdy maluszek czuł się u nas jak

w domu, a nasz Żłobek był miejscem, w którym panuje rodzinna, serdeczna atmosfera i zrozumienie. 

Nasz zespół to wykwalifikowani i zaangażowani opiekunowie z pasją

i wielkim sercem - odpowiedzialni, energiczni, kreatywni i cierpliwi. Starają się nieustannie rozwijać swoje umiejętności, wykorzystywać sprawdzone i skuteczne metody oraz koncepcje, które będą gwarancją nauczania i wychowania na najwyższym poziomie. Na bieżąco będą oni monitorować rozwój każdego z naszych podopiecznych, wpierać Państwa dzieci oraz obdarzać je uwagą i czułością.

Zadbamy również o zdrowe żywienie dostosowane do potrzeb każdego malucha, a także o to, by dzieci dobrze czuły się we wnętrzach Żłobka, które są nowoczesne, ale jednocześnie przyjazne i utrzymane w ciepłej, stonowanej kolorystyce.

Zależy nam, by każde dziecko opuszczając nasz Żłobek, było samodzielnym i gotowym do pójścia do przedszkola maluchem.

bottom of page